ZASADY GRY:

 

 

1. Na czym polega zabawa w QUIZ GAME?

Gra w naszym studio to prawdziwy test sprytu, kreatywności i logicznego myślenia. Quiz Game to teleturniej na żywo- oczywiście bez emisji w telewizji. Bez stresu i obawy przed kompromitacją masz okazję na świetną zabawę w gronie, w którym lubisz spędzać czas.

 

Stworzyliśmy dedykowaną aplikację komputerową, która w czasie rzeczywistym obsługuje i pozwala przeprowadzić 60-minutową rozgrywkę, jednocześnie sterując:

 

- stanowiskami uczestników (dając im możliwość udzielania odpowiedzi na tablecie bądź dedykowanymi grzybkami),

- monitorami uczestników (prezentując ich odpowiedzi oraz stany punktowe),

- telewizorami głównymi (na których wyświetlane są pytania oraz przedstawiany jest przebieg całej gry)

- oraz oświetleniem i nagłośnieniem tworząc efekty, które spotęgują emocje towarzyszące uczestnikom. 

 

2. Ile trwa gra?

Rozrywka trwa 60 minut i w tym czasie zagracie we wszystkie cztery gry. Nasze scenariusze składają się z pytań otwartych, zamkniętych - z wariantami ABCD, gry skojarzeń oraz umiejętności rozpoznawania utworu muzycznego po usłyszeniu jego fragmentu. 

 

3. Czy można u Was grać więcej niż jeden raz?

Do Twojej dyspozycji oddajemy  6 scenariuszy teleturnieju, a  każdy z nich to zupełnie inny zestaw pytań. Możesz zatem przyjść do nas  sześć razy i mieć pewność, że żadne z pytań nigdy się nie powtórzy.

 

4. Ile osób maksymalnie może wziąć udział w zabawie?

W Quiz Game dysponujemy trzema studiami składające się kolejno z czterech, pięciu oraz sześciu stanowisk do gry.  Zwykle przy jednym stanowisku znajduje się się jedna osoba, jeśli jednak grupa Twoich znajomych jest większa niż ilość stanowisk znajdujących się w wybranym studio istnieje możliwość zagrania w parach. Maksymalna przepustowość naszego największego studia sześcioosobowego wynosi 12 osób.

 

5. Czy jest jakiś prowadzący grę?

Nie ma animatora, ale nie martwcie się! W jego rolę wciela się nasz wirtualny lektor, który poprowadzi Was przez całą grę i objaśni zasady poszczególnych rund. Przez 60 minut studio Quiz Game jest całkowicie do Waszej dyspozycji. Główny serwer Quiz Game na bieżąco monitoruje przebieg rywalizacji i wyświetla aktualny wynik po każdej z rund.

 

6. W jakim języku dostępna jest gra?

Przygotowaliśmy dwie wersje językowe – polską i angielską. Wersje nie tylko są przetłumaczone, ale również przygotowane charakterem pytań. W wersji angielskiej pytania, piosenki, hasła mają charakter międzynarodowy.  W wersji polskiej prócz pytań globalnych znajdziesz również polskie odniesienia.  Nasi Moderatorzy  mówią w języku angielskim, a niektórzy również po rosyjsku, hiszpańsku czy niemiecku.

 

7. Czego nie można robić podczas gry?

Zakazane jest spożywanie napojów, alkoholu, palenie papierosów (wszelkie używki zostaw sobie na później), niszczenie sprzętu elektronicznego, wystroju i innych elementów pokoju (za zniszczenia gracze odpowiadają materialnie), czy przywłaszczanie sobie rzeczy. Wskazane jest pobudzenie szarych komórek, wyostrzenie zmysłów i świetna zabawa

 

8. Co się stanie, jak się spóźnimy?

Uciekną Wam cenne minuty – moderator może być zmuszony skrócić czas gry (gdyż następne grupy czekają na swoją zabawę). Zalecamy pojawienie się 10-15 minut przed rozpoczęciem gry, by móc zapoznać się z miejscem, regulaminem i na spokojnie wejść w stan intensywnego skupienia:)

 

9. Czy w Quiz Game można zorganizować eventy firmowe, przyjęcia urodzinowe lub wieczory panieńskie/kawalerskie?

Zabawa w naszym lokalu z całą pewnością może być częścią wyjścia integracyjnego dla pracowników. Jednorazowo jesteśmy w stanie przeprowadzić rozgrywkę dla 30 osób. Organizujemy także przyjęcia urodzinowe, a odbywające się u nas wieczory panieńskie/kawalerskie na długo pozostaną w pamięci. Serdecznie zapraszamy również wszystkie klasy licealne i studentów, bowiem zabawa w Quiz Game to nie tylko 60 minut wspaniałej rozrywki, ale przede wszystkim porządny sprawdzian wiedzy i logicznego myślenia.

 

 

 

 

 

 

REZERWACJA ORAZ PŁATNOŚCI

 

 

 

10. Ile kosztuje zabawa w Quiz Game?

60 minut gry to koszt 49 zł za osobę. Jeżeli zdecydujecie się zagrać w parach, koszt jednego uczestnika wyniesie 44zł.

 

11. W jaki sposób mogę zarezerwować pokój?

Najłatwiej zrobić to na naszej stronie internetowej www.QuizGame.pl w zakładce REZERWUJ. Przyjmujemy także rezerwacje telefonicznie, pod numerem: +48 782 449 202

 

12. Czy można płacić kartą?

Tak, posiadamy terminal płatniczy - na miejscu możesz zapłacić kartą za grę.

 

13. W jakiej walucie można płacić?

Płatność przyjmujemy wyłącznie w złotówkach.

 

14. Czy można przyjść bez wcześniejszej rezerwacji?

Może zdarzyć się sytuacja, że wszystkie nasze pokoje będą zajęte. Aby mieć pewność, że wybrane przez Was studio będzie dostępne, zachęcamy do zrobienia wcześniejszej rezerwacji.

 

15. Czy mogę anulować lub zmodyfikować moją rezerwację?

Możesz zmodyfikować bądź anulować swoją rezerwację do trzech dni przed wizytą. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz zakładkę REGULAMIN.

 

16. Czy mogę otrzymać fakturę/rachunek?

Tak, podaj nam swoje dane mailowo na adres info@quizgame.pl a po grze będzie już czekała na Ciebie faktura.

 

 

 

 

 

 

info@quizgame.pl

Tel: +48 782 449 202

KONTAKT

Quiz Game Kraków ul. Felicjanek 10/12

(III  piętro w budynku)

31-104 Kraków

ADRES

PN - PT : 16-22

SB - NDZ : 9-22

 

GODZINY OTWARCIA
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
JEŚLI MASZ JESZCZE JAKIEŚ PYTANIE 
ŚMIAŁO ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!

ZAREZERWUJ

  1. pl
  2. en

ZAREZERWUJ

  1. en
"Quiz Game - Teleturniej na żywo" wszelkie prawa zastrzeżone. Opracowane rozwiązania technologiczne wraz z wzorami przemysłowymi podlegają ochronie patentowej zgodnie z ustawą o prawie własności przemysłowej z dnia 30 czerwca 2000r a ich właścicielem jest Krzysztof Golonka. W przypadku zainteresowania licencją/franczyzą prosimy o kontakt mailowy na info@quizgame.pl