Felicjanek 10/12

KRAKÓW

Czopowa 10

GDAŃSK

3 maja 23 lok. 14

KATOWICE

Zielona 1

ŁÓDŹ

Zgoda 5/20

WARSZAWA

Kramarska 11

POZNAŃ

Plac Solny 6/7 lok. 1

WROCŁAW

  1. en

ZAREZERWUJ

JEŚLI MASZ JESZCZE JAKIEŚ PYTANIE 

ŚMIAŁO ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!

 

ZASADY GRY:

 

 

1. Na czym polega zabawa w QUIZ GAME?

Gra w naszym studio to prawdziwy test sprytu, kreatywności i logicznego myślenia. Quiz Game to teleturniej na żywo - oczywiście bez emisji w telewizji. Bez stresu i obawy przed kompromitacją masz okazję na świetną zabawę w gronie, w którym lubisz spędzać czas.

 

Stworzyliśmy dedykowaną aplikację komputerową, która w czasie rzeczywistym obsługuje i pozwala przeprowadzić 60-minutową rozgrywkę jednocześnie sterując:

 

- stanowiskami uczestników (dając im możliwość udzielania odpowiedzi na tablecie bądź dedykowanymi grzybkami),

- monitorami uczestników (prezentując ich odpowiedzi oraz stany punktowe),

- telewizorami głównymi (na których wyświetlane są pytania oraz przedstawiany jest przebieg całej gry)

- oraz oświetleniem i nagłośnieniem tworząc efekty, które spotęgują emocje towarzyszące uczestnikom. 

 

2. Ile trwa gra?

Rozrywka trwa 60 minut i w tym czasie zagracie we wszystkie cztery gry. Nasze scenariusze składają się z pytań otwartych, zamkniętych - z wariantami ABCD, gry skojarzeń oraz umiejętności rozpoznawania utworu muzycznego po usłyszeniu jego fragmentu. 

 

3. Czy można u Was grać więcej niż jeden raz?

Do Twojej dyspozycji oddajemy sześć scenariuszy teleturnieju, a każdy z nich to zupełnie inny zestaw pytań. Możesz zatem przyjść do nas  sześć razy i mieć pewność, że żadne z pytań się nie powtórzy.

 

4. Ile osób maksymalnie może wziąć udział w zabawie?

Do dyspozycji oddajemy siedem lokali usytuowanych w największych miastach w Polsce, gdzie oferujemy zabawę grupom nawet do 60 osób. W każdym salonie Quiz Game istnieje możliwość wynajęcia 1, 2 lub 3 pokoi jednocześnie.

 

5. Czy jest osoba prowadząca grę?

Nie ma animatora, ale nie martwcie się! W jego rolę wciela się nasz wirtualny lektor, który poprowadzi Was przez całą grę i objaśni zasady poszczególnych rund. Przez 60 minut studio Quiz Game jest całkowicie do Waszej dyspozycji. Główny serwer Quiz Game na bieżąco monitoruje przebieg rywalizacji i wyświetla aktualny wynik po każdej z rund.

 

6. W jakim języku dostępna jest gra?

Przygotowaliśmy dwie wersje językowe – polską i angielską. Wersje nie tylko są przetłumaczone, ale również przygotowane charakterem pytań. W opcji angielskiej - pytania, piosenki, hasła mają charakter międzynarodowy. Polska wersja, oprócz pytań ogólnych, zawiera również polskie odniesienia. 

 

7. Czego nie można robić podczas gry?

Zakazane jest spożywanie napojów, alkoholu, palenie papierosów (wszelkie używki zostaw sobie na później), niszczenie sprzętu elektronicznego, wystroju i innych elementów pokoju (za zniszczenia gracze odpowiadają materialnie), czy przywłaszczanie sobie rzeczy. Wskazane jest pobudzenie szarych komórek, wyostrzenie zmysłów i świetna zabawa

 

8. Co się stanie, jak się spóźnimy?

Uciekną Wam cenne minuty – moderator może być zmuszony skrócić czas gry (gdyż następne grupy czekają na swoją zabawę). Zalecamy pojawienie się 10-15 minut przed rozpoczęciem gry, by móc zapoznać się z miejscem, regulaminem i na spokojnie wejść w stan intensywnego skupienia:)

 

9. Czy w Quiz Game można zorganizować eventy firmowe, przyjęcia urodzinowe lub wieczory panieńskie/kawalerskie?

Zabawa w naszym lokalu z całą pewnością może być częścią wyjścia integracyjnego dla pracowników. Jednorazowo jesteśmy w stanie przeprowadzić rozgrywkę dla 60 osób. Organizujemy także przyjęcia urodzinowe, a odbywające się u nas wieczory panieńskie/kawalerskie na długo pozostaną w pamięci. Serdecznie zapraszamy również wszystkie klasy licealne i studentów, bowiem zabawa w Quiz Game to nie tylko 60 minut wspaniałej rozrywki, ale przede wszystkim porządny sprawdzian wiedzy i logicznego myślenia.

 

 

 

 

 

 

REZERWACJA ORAZ PŁATNOŚCI

 

 

 

10. Ile kosztuje zabawa w Quiz Game?

Cena uzależniona jest od ilości osób biorących udział w teleturnieju. Kliknij cennik u góry, aby poznać dokładną wartość.

 

11. W jaki sposób mogę zarezerwować pokój?

Najłatwiej zrobić to na naszej stronie internetowej www.QuizGame.pl w zakładce REZERWUJ. Przyjmujemy także rezerwacje telefonicznie. Numery telefonów do poszczególnych lokali znajdziesz na dole strony głównej.

 

12. Czy można płacić kartą?

Tak, posiadamy terminal płatniczy - na miejscu możesz zapłacić kartą za grę.

 

13. W jakiej walucie można płacić?

Płatność przyjmujemy wyłącznie w złotówkach.

 

14. Czy można przyjść bez wcześniejszej rezerwacji?

Aktualnie pracujemy tylko w godzinach rezerwacji przez grupy, zatem jeśli nas nie poinformujesz o wizycie - nasz lokal może być zamknięty.  Aby mieć pewność, że wybrane przez Was studio będzie dostępne, zachęcamy do zrobienia wcześniejszej rezerwacji.

 

15. Czy mogę anulować lub zmodyfikować moją rezerwację?

Możesz zmodyfikować bądź anulować swoją rezerwację do trzech dni przed wizytą. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz zakładkę REGULAMIN.

 

16. Czy mogę otrzymać fakturę/rachunek?

Tak, podaj dane pracownikowi, a ten zaraz po grze prześle fakturę mailem.