najedź myszką, aby poznać szczegóły 

ZAREZERWUJ ONLINE

Felicjanek 10/12

KRAKÓW

Czopowa 10

GDAŃSK

3 maja 23 lok. 14

KATOWICE

Zielona 1

ŁÓDŹ

   Zgoda 5 oraz Zgoda 9

WARSZAWA

Kramarska 11

POZNAŃ

Plac Solny 6/7 lok. 1

WROCŁAW

WYKONYWANE USŁUGI

SPRZĄTANIE BIUR

SPRZĄTANIE
MAGAZYNÓW I FABRYK

SPRZĄTANIE OBIEKTÓW
HANDLOWYCH

SPRZĄTANIE
MIESZKAŃ

SPRZĄTANIE PO
IMPREZACH

SPRZĄTANIE PO
REMONCIE

  1. en

ZAREZERWUJ

NASZE LOKALE 

60 min

150 min

Zespół większy niż 12 osób lub chęć indywidualnej gry przy stanowisku. Jest możliwość rezerwacji kilku pokoi do gry na tą samą godzinę lub całego lokalu na wyłączność.

- np. w jednym studio gra się w parach, a w innych indywidualnie,

- możliwość równoczesnego uruchomienia różnych wersji językowych gry w dowolnych studiach.

 

W celu dokonania rezerwacji -

prosimy o kontakt na czacie lub mail.

Rezerwacja całego lokalu na ok. 2,5h. W tym czasie zostaną rozegrane dwie 60-minutowe gry. Początkowo cała grupa zostaje podzielona na dwuosobowe zespoły. Następnie, do każdego studia udają się losowo wszystkie zespoły, gdzie zostaje uruchomiony scenariusz gry. Po przeprowadzeniu pierwszej partii rozgrywki, z każdego studia wyłaniany jest zwycięski zespół, który trafia do wspólnego 6-stanowiskowego studia na drugą rozgrywkę. Każdy zespół zostaje rozdzielony, gra toczy się indywidualnie, a wygrany zostaje zwycięzcą całego teleturnieju. Oczywiście, pozostali uczestnicy, którzy nie wygrali, rozgrywają kolejny scenariusz w pozostałych pokojach w dowolnej konfiguracji osobowej.

 

 

W celu dokonania rezerwacji -

prosimy o kontakt na czacie lub mail.

ZAREZERWUJ ONLINE

ZAREZERWUJ

ZAREZERWUJ ONLINE

SKONTAKTUJ SIĘ

SKONTAKTUJ SIĘ

Zależnie od liczebności grupy oraz czasu, jaki można przeznaczyć na grę w Quiz Game, proponujemy trzy najchętniej wybierane formy rezerwacji:

Do dyspozycji oddajemy siedem lokali

usytuowanych w największych miastach w Polsce,

gdzie oferujemy zabawę grupom do 60 osób.

W każdym salonie Quiz Game istnieje możliwość

wynajęcia jednego, dwóch lub trzech pokoi

jednocześnie. Przy stanowiskach zagrać można indywidulanie lub w

parach, a gra dostępna jest w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej.

 

 

 

Do dyspozycji oddajemy siedem lokali usytuowanych w największych miastach w Polsce, gdzie oferujemy zabawę grupom do 60 osób. W każdym salonie Quiz Game istnieje możliwość wynajęcia 1, 2 lub 3 pokoi jednocześnie. Przy stanowiskach zagrać można indywidulanie lub w parach, a gra dostępna jest w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej.

 

TELETURNIEJ QUIZ GAME jest nową na polskim rynku

propozycją dla firm, które chcą wzmocnić więzi oraz

poprawić komunikację wśród personelu. Nasza gra

świetnie sprawdza się w ramach team buildingu,

gdyż motywuje zespół do kreatywnego i logicznego

myślenia oraz współpracy, dając szansę na doskonałą 

zabawę oraz integrację grupy.

 

 

 

TELETURNIEJ QUIZ GAME jest nową na polskim rynku propozycją dla firm, które chcą wzmocnić więzi oraz poprawić komunikację wśród personelu.

Nasza gra świetnie sprawdza się w ramach team buildingu, gdyż motywuje zespół do kreatywnego i logicznego myślenia oraz współpracy, dając szansę na doskonałą zabawę oraz integrację grupy.

 

 

 

60 min

OPCJA 1  |  1 STUDIO - 60 min.  |  69 - 79 zł/ os

Z JAKICH RUND SKŁADA SIĘ GRA? 

TEAM BUILDING W QUIZ GAME

najedź myszką, aby poznać szczegóły 

 

 

Zabawa w Quiz Game trwa 60 minut i jest podzielona na cztery główne rundy. Runda pierwsza: potęga umysłu - celem gry jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na serię zamkniętych pytań. Runda druga: łowcy liter - polega na odpowiednim dobieraniu liter i odgadywaniu haseł. Runda nr 3: nutka dźwięku - zadaniem graczy jest wskazanie poprawnego wariantu odpowiedzi po usłyszeniu fragmentu piosenki. Warto się pospieszyć, gdyż w tej rundzie czas odgrywa kluczową rolę. Runda   nr 4: złoty strzał - chodzi tutaj o udzielenie jednej najwyżej punktowanej odpowiedzi na zadane pytanie, jednak trudność polega na tym, żeby trafić w skojarzenia naszych ankietowanych. Wszystkie te rundy w połączeniu z oprawą audiowizualną studia oraz ekipą znajomych tworzą wyśmienitą zabawę i niezapomniane emocje.

 

JAKĄ REZERWACJĘ DLA FIRMY WYBRAĆ? 

JAKĄ REZERWACJĘ DLA FIRMY WYBRAĆ?

 

 

 

Runda pierwsza: potęga umysłu - celem gry jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na serię pytań ABCD.

 

 

Runda druga: łowcy liter - polega na odpowiednim dobieraniu liter i odgadywaniu haseł czy przysłów.

 

 

Runda nr 3: nutka dźwięku - zadaniem graczy jest wskazanie poprawnego wariantu odpowiedzi po usłyszeniu fragmentu piosenki na czas.

 

 

 

Runda nr 4: złoty strzał - tutaj chodzi o udzielenie jednej najwyżej punktowanej  odpowiedzi. Trudność polega jednak na tym, żeby trafić w odpowiednie skojarzenia naszych ankietowanych.

 

 

 

 

Zabawa w Quiz Game trwa 60 minut i jest podzielona na cztery główne rundy tematyczne:

 

 

Zespół do 12 osób - najczęściej wystarcza jedno studio do gry, gra odbywa się w parach lub indywidualnie w zależności od łącznej ilości osób.

Wszystkie te rundy w połączeniu z oprawą audiowizualną studia oraz ekipą znajomych tworzą wyśmienitą zabawę i niezapomniane emocje.

2 ► zespół większy niż 12 osób lub chęć indywidualnej gry przy stanowisku - możliwość rezerwacji całego lokalu i wszystkich pokoi do gry na wyłączność,

3 ► zespół większy niż 12 osób oraz nieograniczona dostępność czasowa - możliwość organizacji dedykowanych MISTRZOSTW TELETURNIEJOWYCH przy rezerwacji całego lokalu na wyłączność.

Klasyczna rezerwacja, której możesz dokonać samemu poprzez naszą stronę internetową i formularz rezerwacyjny. Kliknij ZAREZERWUJ - wybierz miasto, termin i wpisz liczbę uczestników.

OPCJA 2  |  WIĘCEJ NIŻ 1 STUDIO  - 60 min. | 79 zł/os

najedź myszką, aby poznać szczegóły 

Zespół większy niż 12 osób lub chęć indywidualnej gry przy stanowisku - udostępniamy możliwość rezerwacji  kilku pomieszczeń do gry na tą samą godzinę lub nawet całego lokalu na wyłączność.

W zależności od miasta do dyspozycji od 2 do 5 pokoi do gry. Na miejscu można swobodnie zdecydować, jak podzielić graczy:

- np. w jednym studio gra się w parach, a w innych indywidualnie,

- możliwość równoczesnego uruchomienia obu wersji językowych gry w dowolnych studiach

 

W celu dokonania  rezerwacji - prosimy o kontakt na czacie lub mailowo.

OPCJA 3 | MISTRZOSTWA -  LOKAL - 150 min. 

Zespół większy niż 12 osób oraz większa dostępność czasowa - możliwość organizacji dedykowanych MISTRZOSTW TELETURNIEJOWYCH przy rezerwacji całego lokalu na wyłączność przez 2,5 godziny.

Rezerwacja całego lokalu na ok. 2,5h. W tym czasie zostaną rozegrane dwie 60-minutowe gry.

Początkowo cała grupa zostaje podzielona na dwuosobowe zespoły. Następnie, do każdego studia udają się losowo wszystkie zespoły, gdzie zostaje uruchomiony pierwszy scenariusz gry.

Po przeprowadzeniu pierwszej partii rozgrywki, z każdego studia wyłaniany jest zwycięski zespół, który trafia do wspólnego 6-stanowiskowego studia na drugą rozgrywkę finałową. Tam już pary zostają rozdzielone. Gra wtedy toczy się indywidualnie, a wygrany uczestnik zostaje zwycięzcą całego teleturnieju.

Oczywiście, pozostali uczestnicy (którzy nie zakwalifikowali się do finału) rozgrywają sobie kolejny scenariusz w pozostałych pokojach w dowolnej konfiguracji osobowej.

 

W celu dokonania rezerwacji - prosimy o kontakt na czacie lub mail.

SKONTAKTUJ SIĘ

SKONTAKTUJ SIĘ

3 ► zespół większy niż 12 osób oraz nieograniczona dostępność czasowa - możliwość organizacji dedykowanych MISTRZOSTW TELETURNIEJOWYCH przy rezerwacji całego lokalu na wyłączność.

Klasyczna rezerwacja, której możesz dokonać samemu poprzez naszą stronę internetową i formularz rezerwacyjny.

Przygotuj informacje dotyczące terminu, liczby uczestników i potrzebnych pokoi oraz lokalizacji.

Zespół większy niż 15 osób oraz większa ilość czasu - możliwość organizacji MISTRZOSTW TELETURNIEJOWYCH przy rezerwacji całego lokalu na wyłączność przez 2,5 godziny.

 

       ► zespół do 12 osób - najczęściej wystarcza jedno studio do gry (6-stanowiskowe), gra odbywa się w parach,

      ► zespół większy niż 12 osób lub chęć indywidualnej gry przy stanowisku - możliwość rezerwacji całego lokalu

           i wszystkich pokoi do gry na wyłączność,

      ► zespół większy niż 12 osób oraz nieograniczona dostępność czasowa - możliwość organizacji dedykowanych

           MISTRZOSTW TELETURNIEJOWYCH przy rezerwacji całego lokalu na wyłączność.

Zależnie od liczebności grupy oraz czasu, jaki można przeznaczyć na grę w Quiz Game, proponujemy trzy najchętniej wybierane formy rezerwacji:

ZOBACZ NASZE STUDIA

 

 

 

"Quiz Game - Teleturniej na żywo" wszelkie prawa zastrzeżone. Opracowane rozwiązania technologiczne wraz z wzorami przemysłowymi podlegają ochronie patentowej zgodnie z ustawą o prawie własności przemysłowej z dnia 30 czerwca 2000r.