Quiz o panie młodym quiz o pannie młodej quiz kawalerski quiz panieński wieczór panieński kraków wieczór kawalerski kraków pomysł na panieński kraków pomysł na kawalerski kraków

  1. en

ZAREZERWUJ

Gra w naszym studio to prawdziwy test sprytu, kreatywności i logicznego myślenia. Stworzyliśmy teleturniej, w którym rozgrywka toczy się między Tobą i Twoimi znajomymi. Bez stresu, emisji w telewizji, czy też obawy przed popełnieniem gafy o której będzie mówiła cała Polska... choć pewnie znajomi Ci jej nie zapomną ;)

 

 

 

TELETURNIEJ NA

WIECZÓR PANIEŃSKI i KAWALERSKI

ZAREZERWUJ GRĘ ONLINE

TELETURNIEJ

WIECZÓR PANIEŃSKI / KAWALERSKI

od 44zł za osobę!

 

 

 

 

POTĘGA UMYSŁU

 

Quiz Game oferuje 60-minutową rozgrywkę w wieloosobowych studiach. Każde z nich wyposażone jest w multimedialne stanowiska, podświetlane przyciski, a całej grze towarzyszy niesamowita   oprawa audio-wizualna. Gra odbywa się z udziałem naszego wirtualnego prowadzącego i jest dostępna w języku polskim oraz angielskim.

 

 ŁOWCY LITER 

 

 ZŁOTY STRZAŁ 

 

 NUTKA DŹWIĘKU 

WYJĄTKOWY WIECZÓR PANIEŃSKI lub KAWALERSKI W KRAKOWIE

 

Quiz Game Kraków to jedyne takie miejsce w Polsce, a nawet na świecie. Zapraszamy do naszego studia, gdzie na własnej skórze poczujecie emocje jak w teleturnieju telewizyjnym.  Posiadamy trzy studia: 4,5 lub 6-stanowiskowe. Możecie zagrać indywidualnie ( 49 zł/os) lub w parach (44 zł/os). 

 

QUIZ O PANNIE MŁODEJ lub PANU MŁODYM

 

Dodatkowo na specjalne życzenie - jesteśmy w stanie spersonalizować scenariusz teleturnieju i umieścić w nim około 20 pytań np. na temat Pani Młodej/Pana Młodego. Pytania należy nam jednak przesłać 14 dni przed planowaną rezerwacją, tak aby nasz lektor nagrał je w studio, a programiści wprowadzili do systemu. Koszt takiej adaptacji wynosi 250 zł.

 

 

 

Co możemy zaoferować?


1. 60-minutowa rozgrywka podzielona na cztery etapy: rundę pytań zamkniętych, rozszyfrowanie haseł z brakującymi literami, wytypowanie najczęstszej odpowiedzi ankietowanych oraz odgadywanie muzycznych hitów.

 

2.  Do Twojej dyspozycji są 3 studia multimedialne z pełną oprawą audiowizualną, w których równocześnie może grać nawet 30 osób.

 

3. Nasze scenariusze gry to za mało? Przygotujemy multimedialny quiz o pannie młodej lub panu młodym.

 

4.  Potrzebujesz czegoś więcej? Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje. Pisz na info@quizgame.pl

GODZINY OTWARCIA

PN - PT : 16-22

SB - NDZ : 9-22

 

ADRES

Quiz Game Kraków ul. Felicjanek 10/12

(III  piętro w budynku)

31-104 Kraków

KONTAKT

info@quizgame.pl

Tel: +48 782 449 202