ul. Felicjanek 10/12 (3 piętro)

krakow@quizgame.pl

Tel: +48 782 449 202

KONTAKT

Plac Solny 6/7 lok 1 (I piętro)

wroclaw@quizgame.pl

Tel: +48 797 902 483

 

ul. Felicjanek 10/12 (3 piętro)

Tel: +48 782 449 202

krakow@quizgame.pl

Plac Solny 6/7 nr. 1 (1 piętro)

Tel: +48 797 902 483

wroclaw@quizgame.pl

KRAKÓW

ul. Felicjanek 10/12

WROCŁAW

Plac Solny 6/7 nr 1

krakow@quizgame.pl

Tel: +48 782 449 202

wroclaw@quizgame.pl

Tel: +48 797 902 483

Quiz Game Kraków ul. Felicjanek 10/12

(III  piętro w budynku)

 

ADRES
KONTAKT

Quiz Game Wrocław

Plac Solny 6/7 1

(I piętro w budynku)

ADRES

69 PLN / OS

 64 PLN / OS

TELETURNIEJ DLA 3 OSÓB

 59 PLN / OS

TELETURNIEJ DLA 4 OSÓB

 54 PLN / OS

TELETURNIEJ DLA 5 OSÓB

 49 PLN / OS

TELETURNIEJ DLA 6 OSÓB

 44 PLN / OS

TELETURNIEJ DLA WIĘCEJ NIŻ 6 OSÓB

 

 ZŁOTY STRZAŁ 

W Quiz Game każdy może się sprawdzić. Niezbędna jest nie tylko wiedza, ale i znajomość zachowań ludzkich, umiejętność rozpoznawania utworów muzycznych oraz spryt podczas rozszyfrowywania haseł. Zbierz ekipę - przyjaciół, rodzinę, czy znajomych z pracy i spędźcie wyjątkowe 60 minut, w trakcie których dobrej zabawy i śmiechu nie będzie końca. Nie zastanawiaj się, zarezerwuj grę i poczuj emocję, jakie towarzyszą uczestnikom gry w prawdziwym teleturnieju telewizyjnym.

 

Przy jednym stanowisku możesz grać indywidualnie, w parach lub nawet trójkami - Ty decydujesz!

 

Aktualnie scenariusze Quiz Game przeznaczone są dla osób, które ukończyły 15 rok życia. Osoby młodsze również mogą wziąć udział, jednak gra musi odbywać się w parze z osobą dorosłą. 

Gra w naszym studio to prawdziwy test sprytu, kreatywności i logicznego myślenia. Stworzyliśmy teleturniej, w którym rozgrywka toczy się między Tobą i Twoimi znajomymi. Bez stresu, emisji w telewizji, czy też obawy przed popełnieniem gafy o której będzie mówiła cała Polska... choć pewnie znajomi Ci jej nie zapomną ;)

 

 

 

ZOBACZ FILM

 

 

 

TELETURNIEJ DLA 2 OSÓB

1. Wybierz studio teleturnieju odpowiednie dla Twojej grupy. Koniecznie zwróć uwagę na miasto (Kraków lub Wrocław)

2. Wskaż ilość osób biorących udział w grze (możecie grać indywidualnie, w parach lub nawet trójkami przy jednym stanowisku)

3. Wybierz dogodny dla siebie termin gry i kliknij "przejdź do podsumowania"

4. Podaj dane osobowe, zatwierdź regulamin i wybierz formę płatności. Potwierdzenie rezerwacji otrzymasz natychmiastowo na swojego maila.

5. Pamiętaj, aby wszyscy przybyli na miejsce 10 minut wcześniej. Gdy gra się rozpocznie - nie będzie już możliwości dołączenia dla spóźnialskich. 

 

 NUTKA DŹWIĘKU 

 

 ZŁOTY STRZAŁ 

 

 ŁOWCY LITER 

 

POTĘGA UMYSŁU

 

Quiz Game oferuje 60-minutową rozgrywkę w wieloosobowych studiach. Każde z nich wyposażone jest w multimedialne stanowiska, podświetlane przyciski, a całej grze towarzyszy niesamowita   oprawa audio-wizualna. Gra odbywa się z udziałem naszego wirtualnego prowadzącego i jest dostępna w języku polskim oraz angielskim.

TELETURNIEJ

W GRONIE PRZYJACIÓŁ

ZAREZERWUJ

  1. pl
  2. en

ZAREZERWUJ

  1. en
"Quiz Game - Teleturniej na żywo" wszelkie prawa zastrzeżone. Opracowane rozwiązania technologiczne wraz z wzorami przemysłowymi podlegają ochronie patentowej zgodnie z ustawą o prawie własności przemysłowej z dnia 30 czerwca 2000r a ich właścicielem jest Krzysztof Golonka. W przypadku zainteresowania licencją/franczyzą prosimy o kontakt mailowy na info@quizgame.pl